Projektas ,,Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“(AKIM)

Lietuvos meno kūrėjų asociacija vykdo ,,Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“(AKIM) projektą Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose. Projekto tikslas- mokyklų bendruomenių atskirties nuo kultūros proceso mažinimas.

Tikslingas ir nuoseklus kultūros ir jos kūrėjų atėjimas į Lietuvos mokyklas atvers platesnį kultūros suvokimą, kels mokinių kultūrinį ir pilietinį sąmoningumą ir skatins pačius įsijungti į kultūros procesą. Projektas skirtas bendrojo lavinimo mokyklų 8-12 klasių mokiniams.Jame dalyvauja 600 mokyklų visose Lietuvos savivaldybėse. Projekte dalyvauja 240 menininkų iš 11 meno sričių: architektai, muzikai, rašytojai, kompozitoriai, dailininkai, tautodailininkai, fotomenininkai, literatūros vertėjai, teatralai, žurnalistai.

Mūsų mokykla taip pat dalyvauja šiame projekte.2014m. sausio mėnesį mokykloje meninės kūrybos pamoką vedė dailininkė Silvija Drebickaitė. Iki   birželio mėn. kūrybinius užsiėmimus ves architektas Gintaras Čaikauskas, rašytoja Birutė Jonuškaitė, vertėja Vilija Gerulaitienė, tautodailininkas Vytautas Tumėnas, žurnalistas Dainius Radzevičius.