Kaip ir kiekvienais metais, balandžio mėnesį, mokykloje vyko tradicinė „Matematikos savaitė“. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Visą savaitę vyko renginiai, skatinantys mokinius daugiau domėtis matematika. Vaikai sprendė linksmas ir originalias užduotis, žaidė loginius žaidimus, varžėsi „matmintinio“ (mintino skaičiavimo) varžytuvėse. Klasių komandos dalyvavo baigiamajame renginyje – matematikos viktorinoje. Dalyviai susipažino su įdomiais matematikos istorijos faktais, seniausiomis skaičiavimo „mašinomis“. Šio renginio metu pamatė, kad ir matematika gali būti įdomi, linksma, kitokia nei per pamokas.

Ši atvira veikla buvo įtrauktas į Varėnos švietimo centro renginių planą. Penktadienį, matematikos viktorinoje dalyvavo rajono matematikos mokytojai.