2014-03-21dieną vyko renginys ,,Pagavome poezijos paukštę“, skirtas Pasaulinei poezijos dienai ir K.Donelaičio 300 – tosioms gimimo metinėms paminėti.

Žiūrėdami apžvalgos filmą apie K.Donelaitį išgirdome jo eiles ir reikšmingiausio lietuvių literatūrai kūrinio– poemos ,,Metai“ ištraukas, kurias skaitė R.Antuchevič, R.Abromaitienė, J.Krupovičienė, I.Malmygienė.

Pavaduotoja ugdymui I. Malmygienė mielai mums padeklamavo pačius mėgstamiausius ir dar negirdėtus savo eilėraščius. Džiaugėmės 5 klasės mokinės G. Sužiedėlytės sukurtais eilėraštukais apie gamtą, mamą, metų laikus. 12 klasės mokiniai V.Tribandytė ir J.Baublys padeklamavo Maironio eilėraštį ,,Duetas“. Noriai skaitė, deklamavo pamėgtus eilėraščius aštuntos ir septintos klasės mokiniai. Skambėjo dainuojamoji poezija, kurią atliko G.Augustinavičius, A.Smelevičienė, R.Antuchevič ir aštuntos klasės mokiniai.

Renginio organizatorės: mokyklos bibliotekininkė R.Antuchevič, viešosios bibliotekos bibliotekininkė R.Abromaitienė, lietuvių kalbos mokytoja J.Krupovičienė