2013-03-22 dieną Panočių vidurinėje mokykloje vyko renginys ,,Poezija nesensta“.

Renginyje svečiavosi Varėnos Ąžuolo gimnazijos trečios klasės moksleivės Vaida ir Vida Markevičiūtės, kurios sužavėjo visus perteikdamos poetų žodžius dainose.

Buvo pristatyta Varėnos rajono poetų eilėraščių knygų parodėlė .Savo kūrybos eiles skaitė direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Irena Malmygienė. Jos eilėraščių galima rasti leidiniuose ,,Tėkmė“, ,,Merkio lieptai“.

12 klasės mokinė Elina Adamovič pristatė A.Baranausko kūrybą, eiles deklamavo mokytoja J.Krupovičienė, Evelina Zdančiūtė, meniškai perteikė Maironio eilėraštį ,,Duetas“ mokytojai V.Šlavenec ir A.Vitkus , keletą dainuojamosios poezijos kūrinių atliko mokytoja Aušra Smelevičienė ir bibliotekininkė Rimutė.