Vasario 14 dieną Panočių bibliotekos lankytojai ir Panočių pagrindinės mokyklos mokiniai, tėveliai, mokytojai, darbuotojai, pasipuošę raudona spalva, varžėsi dėl šauniausios „Valentino poros“ titulo.

Visą savaitę šalia „Meilės medžio“ veikė „Valentino“ paštas. Bibliotekoje vyko rinkimai: „Mylimiausias 2019 metų darbuotojas“, „Mylimiausias 2019 metų mokytojas“, „Mylimiausias 2019 metų mokinys“.

Jau nuo pat ryto mokyklos pastate sklandė meilės dvasia, skambant muzikai vaikai dovanojo raudonas širdeles, akį džiugino nekasdienė, raudona drabužių spalva.13.00 valandą organizatorės – bibliotekininkė Rimutė Antuchevič ir mokytoja Jurgita Bartusevičienė visus pakvietė į aktų salę dalyvauti „Raudoniausios ir linksmiausios klasės“ ir „Raudoniausio ir linksmiausio kolektyvo“ rinkimuose. Joms talkininkavo vedantieji Austėja ir Martynas. Jie įteikė Meilės paštininkams laiškus ir paprašė juos išdalinti. Kiekviena klasė ir kolektyvai jau buvo pasiruošę trumpą programėlę. Išrinkti nugalėtojus paskirta trijų narių komisija, kuri įvertinusi visus pasirodymus nugalėtojais išrinko 2–4 klasės mokinius (mokytoja Valentina Šlavenec) ir Panočių pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvą. Jiems buvo įteikti saldūs prizai. Nominaciją „Mylimiausias 2019 metų darbuotojas“ laimėjo Panočių bendrosios praktikos gydytojo kabineto, bendruomenės slaugytoja Rimutė Volodzkienė ir Panočių pagrindinės mokyklos darbuotojas Arūnas Čekas. Nominaciją „Mylimiausias 2019 metų mokytojas“ laimėjo mokytoja Jurgita Bartusevičienė, nominaciją „Mylimiausias 2019 metų mokinys“ laimėjo 8 klasės mokinys Algirdas Radzevičius. Jiems įteikti „Valentino“ puodeliai. Šventę vainikavo „Valentino porų“ žaidimas. Rungtyniavo net 7 poros, kurios turėjo įveikti 6 rungtis. 2019 metų „Valentino pora“ tapo aštuntos klasės mokinys Algirdas Radzevičius ir septintos klasės mokinė Norvilė Baublytė. Jiems įteikti diplomai ir puodeliai. Likusios poros buvo apdovanotos padėkos raštais ir šokoladinėmis širdelėmis. O meilės šventę užbaigė porų valsas. Kupini gerų emocijų ir įspūdžių visi išsiskirstė į namus.

Tikimės, kad Šv. Valentino diena atnešė į kiekvieno širdį daugiau meilės ir pagarbos. Linkime nuolat mylėti ir rodyti meilę vienas kitam.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė Rimutė Antuchevič