Gruodžio 21 dieną visi skubėjo į bendrą Panočių pagrindinės mokyklos, bibliotekos ir kultūros namų organizuotą adventinę popietę „Gerumu sušildyk“.

Adventas yra metas įžiebti šviesą savo sieloje ir padėti kitam tą šviesą savyje įžiebti. Tai pripažinimo, padrąsinimo, susikaupimo, meilės ir džiaugsmo šviesa. Smagu, kad pamąstyti ir iš naujo suvokti, ką mums reiškia šis laikotarpis, kokia jo simbolių prasmė, atvyko ne tik mokiniai, mokytojai, bet ir tėveliai, bendruomenės nariai, bibliotekos lankytojai, kultūros darbuotojai, kuriuos vienijo džiugus Kalėdų laukimas. Visi nuoširdžiai bendravo, prisiminė, kaip advento metu elgdavosi mūsų senoliai, dainavo dainas, žaidė žaidimus, mokė burtų paslapčių.

Prie bendro Kūčių stalo vieni kitiems linkėjome ramybės, džiaugsmingo Kristaus gimimo laukimo.

Panočių bibliotekos bibliotekininkė Rimutė Antuchevič