Gruodžio 8 d. Panočių pagrindinėje mokykloje vyko adventinė popietė „Po žvaigždėtu dangum“.  Labai džiaugiamės, kad mokytojai, vaikučiai ir jų tėveliai galėjo pabūti drauge ir pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką. Kartu su mumis buvo ir Dubičių parapijos klebonas Almantas Kibirkštis. Klebonas priminė kas tai yra Adventas, jo tradicijos, prasmė. Uždegė didelę Advento žvakę. Skambant advento muzikai mokiniai  taip pat uždegė žvakutes sakydami palinkėjimus.

Tikybos mokytoja Kristina Krukonienė su mokiniais papuošė Advento vainiką ir renginio metu uždegė pirmąją advento žvakelę, o kultūros namų direktorius Algimantas Vitkus papasakojo apie vainiko reikšmę. Kartu su Panočių folkloro ansambliu dainavome Advento dainas, žaidėme žaidimus, šokome ratelius, sukome galveles įmindami mįsles. Iš senolės pasimokėme Kūčių burtų, išgirdome įdomių nutikimų.

Ši popietė leido vaikams, tėveliams, mokytojams pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir labiau pajusti Šv. Kalėdų dvasią.