Paskutinį gegužės penktadienį 7-iems ketvirtos klasės mokiniams buvo įteikti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimai. Iškilminga šventė vyko Panočių pagrindinės mokyklos aktų salėje.
       Atsisveikinimo su vaikyste šventę ketvirtokai pradėjo eilėmis apie vaikystę. Nuoširdūs padėkos žodžiai tėveliams ir mokytojoms, jausmingos dainos sugraudino iki ašarų visus šventės dalyvius.  Vaikai dėkojo visiems, kurių rūpestis ir globa lydėjo ketverius metus, o Vaikystės raktą perdavė trečiokams, patys žadėdami būti šalia ir dažnai užsukti į Vaikystės šalį. Trečiokai savo vyresnius draugus taip pat sveikino gražiais linkėjimais, dainomis bei savo rankomis pagamintomis dovanėlėmis.

Būsimuosius penktokus šiltai sveikino susirinkę mokytojai, parapijos klebonas, o mokyklos direktorius ketvirtokams įteikė pradinio išsilavinimo pažymėjimus, kaip pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą.