Motinos diena - tai viena gražiausių pavasario švenčių, kada visi švelniausi žodžiai ir gražiausi gėlių žiedai skiriami savo mylimoms mamoms ir močiutėms.

Balandžio 30 d. šventiškai papuoštoje Panočių pagrindinės mokyklos salėje rinkosi mokinių mamytės, kiti artimi žmonės. Koncertinę programą pradėjo mokiniai daina „Mamai“. Taip pat dainas mamytėms dovanojo vyresnių klasių mokiniai ir mokytojai. Mintis, padėkos žodžius bei palinkėjimus mamytėms išsakė pradinių klasių mokiniai.

Jaunimo šokių kolektyvas dovanojo mamytėms tautinį šokį, o mažesnieji mamytes pasveikino smagiu, nuotaikingu šokiu bei linksmomis dainelėmis. Taip pat šventę papuošė pasakoriai bei jaunieji aktoriai. Edgaras mamytėms dovanojo gražias svajingas melodijas. Visas susirinkusias mamytes, močiutes pasveikino parapijos klebonas Almantas Kibirkštis bei mokyklos direktorius Kęstutis Pigaga.

Renginį vedė pradinių klasių mokytoja Valentina Šlavenec ir 3-ios klasės mokinys Aleksandras Alius Radzevičius.