Balandžio 10 d. mokykloje viešėjo Projekto „Jaunimo savanoriška tarnyba“ motyvacinių-informacinių renginių moderatorius Antanas Urbonas. Jis papasakojo vyresniųjų klasių mokiniams apie projekto veiklą. Akcentavo, kad Jaunimo savanoriška tarnyba – tai ne paprastas projektas, tai galimybė atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus: ką, kur ir kodėl veikti. Vykdydant projekto veiklas siekiama kokybiškos savanorystės, kurios metu kiekvienas jaunuolis galėtų atrasti save ir jam patinkančią veiklą.

Jaunimo savanoriška tarnyba kviečia savanoriauti daugiau nei  250 organizacijų visuose Lietuvos miestuose. Savanoriauti galima jaunimo ir su jaunimu dirbančiose organizacijose, turizmo, kultūros centruose, regioniniuose parkuose, policijoje, miestų teatruose, socialinėse, sveikatingumo įstaigose, gyvūnų globos namuose, botanikos soduose, muziejuose, bibliotekose, menų mokyklose, darželiuose ar kitose jaunuoliams patinkančiose vietose.

Mokiniai atsakinėjo į klausimus, buvo apdovanoti ženkliukais, kitomis davanėlėmis.