SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija vykdė projektą „Taurus perėjimas nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų alternatyvų“. Mūsų mokykloje lankėsi psichologė Simona Glodenienė bei socialinė darbuotoja Gintarė Statkienė. Psichologė Simona konsultavo neadekvataus elgesio mokinius. Soc. darbuotoja Gintarė dirbo su 6-7 kl. mergaitėmis.

Mergaičių socialinių  įgūdžių ugdymo grupėje buvo mokomasi ​atpažinti, priimti ir tinkamai išreikšti neigiamus jausmus, kylančius įvairiose situacijose; priimti teisingus sprendimus ir spręsti problemas; geriau suprasti  bei priimti save ir kitus. ​Įvairių grupinių užduočių ir žaidimų metu mergaitės tyrinėjo savo jausmus, santykius, asmeninius patyrimus; ​įgijo saugumo įgūdžių, labai reikalingų paauglystės metu (sužinojo, kokios situacijos ir kodėl yra pavojingos, bei kaip tais atvejais elgtis). Mergaitėms vyko 10 užsiėmimų šiomis temomis:„Susipažinimas“,„Grupės taisyklės“, “Pirmas įspūdis“,  „Draugystė“ „Mano mintys, jausmai, nuotaikos“ „Patinka – nepatinka“, „Meilė“, „Ką aš daryčiau“, Kaip išvengti“, „ Atsisveikinimas“.