Artėjant Vasario 16 – ajai Panočių pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo 97 – ųjų metinių paminėjimo šventė. Šventėje dalyvavo Dubičių parapijos klebonas A.Kibirkštis, Kaniavos seniūnijos seniūnė J.Pavilonienė, Panočių kaimo bendruomenės žmonės, mokyklos bendruomenė.

Mokytojas V.Dvareckas susirinkusiems priminė istorines laikmečio aplinkybes, pabrėžė, kad Lietuvos valstybės atkūrimas XXa. pradžioje prilygo stebuklui, klebonas A.Kibirkštis pakvietė visus gerais dorais darbais prisidėti prie Tėvynės gerovės, seniūnė J.Pavilonienė ragino jaunimą kurti savo ateitį čia, Lietuvoje. Šventę vainikavo moksleivių ir mokytojų parengta meninė kompozicija ,,Kadu sūneliai sugrįš...“, Panočių etnografinio ansamblio pasirodymas.