Gruodžio 19 d. Panočių kultūros centre vyko Kalėdinės eglutės šventė, skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams bei penktos klasės mokiniams. Renginį pradėjo Aladinas (Panočių kultūros namų direktorė Vaclava Valevičienė) ir Džinė   (Panočių pagrindinės mokyklos mokytoja Valentina Šlavenec). Aladinas Džinę išlaisvino iš butelio. Džinė, atsidėkodama Aladinui, vaikučius pavertė pasakų herojais. Pirmieji į sceną užlipo patys mažiausieji – ikimokyklinukai. Jie šoko, žaidė, dainavo. Visiems besilinksminant pasirodė Kalėdų Senelis su pilnu maišu dovanų.
Mokiniai Kalėdų Seneliui, tėveliams bei svečiams parodė paruoštas programėles. Kalėdų Senelis džiaugėsi mokinių programėlėmis ir visus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Atsisveikindamas Kalėdų Senelis palinkėjo visiems gražių šv. Kalėdų ir iškeliavo pas kitus vaikučius.                                                                                                              Tą pačią dieną Kalėdinis karnavalas vyko Panočių pagrindinėje mokykloje vyresnių klasių mokiniams. Mokiniai paruošė puikias programas, jas parodė Kalėdų Seneliui, mokytojam, tėveliams.