Gruodžio 17diena Panočių pagrindinės mokyklos mokiniams buvo ypatinga... Jie buvo pakviesti į šventę, kuri vyko Varėnos kultūros centro Kaniavos filialo salėje. Šventę vedė ir visus susirinkusius salėje savo pokštais bei staigmenomis džiugino linksmieji personažai: klounas Pūkelis (VKC Kaniavos filialo direktorė Vaclava Valevičienė) ir klounė Plunksnelė (Panočių pagrindinės mokyklos mokytoja Valentina Šlavenec). Vaikučiai salėje išvydo 160 įvairaus dydžio lėlių - klounų ir klouniukų, „atvykusių“ iš Kauno. Kiekvienas klounas stebino savo poza, siužetu, apranga ir net charakteriu.

Linksmuoliai Pūkelis ir Plunksnelė raudonomis nosimis kėlė vaikams juoką. Jie kartu su vaikais žongliravo, žaidė smagius žaidimus, minė mįsles, teptukais liejo gražiausius klounų portretus. Buvo smagu! Šventės pabaigoje vaikučiai su savo tėveliais, draugais, mokytojais įsiamžino klounų paveiksle.

Džiugu, kad mokiniai, mokytojai, tėveliai ir kiti šventės svečiai iš renginio išėjo su šypsenomis veiduose.