Kalboje visų namai

Kas ten taip lekia?
Kas ten taip gieda?
Žodis sugrįžta:
Parneša žiedą. (Just. Marcinkevičius)

Vasario 16 - kovo 11 dienomis mokykloje vyko Kalbos dienų renginiai. Įeinančius į mokyklą pasitiko iškaba “Lietuvių kalbos dienos“. Antro aukšto koridorių puošė minčių apie kalbą medis. Buvo parengti informatyvūs stendai „Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Vyko pasakorių konkursas „Sekame lietuvišką pasaką“ bei lietuviškų žodžių kryžiažodžio konkursas „Nusilenkime žodžiui“. 1- 10 kl. mokiniai rašė diktantą „Rašykime be klaidų. 11 mokinių dalyvavo Nacionalinio diktanto rašyme. Vyko kalbos pamokėlės 1-4 kl. mokiniams „Žodis- ne žvirblis“.

Kovo 10-ąją, minint LIETUVOS Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Lietuvių kalbos dienų renginius vainikavo popietė su Panočių kaimo biblioteka „Kalboje visų namai“.