2017 metų vasario 21 dieną Panočių pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko renginys skirtas Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti.

Nuotaikingu abėcėlės šokiu salę išjudino pirmokai ir antrokai, o trečiokų ir ketvirtokų pagalba visi žiūrovai pakartojo abėcėlę.5-8 klasių mokiniai pamėgdžiojo vardus , suvaidino dviejų močiučių pokalbį, kurio metu niekaip nepavyko susikalbėti. Mokė, kaip neįžeisti susipykus.

Žiūrovai turėjo užbaigti patarles. Skambėjo mokytojos Aušros Smelevičienės akompanuojamos dainos: „Stenkis kalbėti gražiai‟, „Gimtinė‟, „Brangiausia žemė‟.

Džiugu, kad bibliotekos ir mokyklos bendruose renginiuose dalyvauja Kaniavos seniūnijos seniūnas Edvinas Grikšas bei socialinė darbuotoja Liuda Trakimavičienė.

Bibliotekininkė  Rimutė Antuchevič