2016 m. lapkričio 16 d. Varėnos r. Panočių pagrindinės mokyklos mokiniai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną ir prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos paukštis“. Tolerancija - tai pakantumas kitam, kitokiam. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis - PAUKŠTIS. Paukščio simbolis dažnai sutinkamas įvairiose kultūrose. Siekiant tobulumo ir prasmingesnio gyvenimo, turėtume užsibrėžti sau tikslą, kad stengsimės būti tolerantiškesni, pakantesni vieni kitiems. Tolerancijos suvokimas turi būti ugdomas nuolatos ir laikomas viena iš didžiausių vertybių mūsų pasaulėjautoje.

Soc. pedagogė J. Jurgelevičienė