Vasario 28 d. mokyklos bibliotekoje vyko atvira pamoka „Iš kur atsirado knyga“. Pamoką vedė 1-os klasės mokytoja V. Šlavenec ir bibliotekininkės R. Antuchevič su R. Abromaitienė.
Pamoka prasidėjo mįslėmis apie knygą. Mokytoja Valentina pademonstravo skaidres „ Iš kur atsirado knyga“ ir vaikai sukūrė hieroglifų knygą. Bibliotekininkė Rasmutė pristatė pačias seniausias bibliotekoje esančias knygas. Mokiniai su bibliotekininke Rimute raižė ant molinių lentelių raides.
Bibliotekininkė pademonstravo video įrašą, kaip šiandien gimsta knyga ir mokiniai diskutavo, lygino pirmąsias ir dabar išleistas knygeles. Tada klijavo paruoštame stende žodžius, kuriuos skyrė knygelei: knyga tai – meilė, išmintis, gėris, spindulys, šypsena, pasaulis, džiaugsmas, šviesa...
Vaikai prisiminė, kaip jie saugo knygas ir vadovėlius ir bibliotekininkė Rimutė perskaitė,, knygelės prašymą“.
Mokytoja Valentina apibendrino pamoką, o bibliotekininkės įteikė kiekvienam pirmokui kvietimą daugiau laiko leisti su knyga.