Š. m. gruodžio 15 d. Panočių pagrindinės mokyklos 5 – 10 kl. mokiniai, gerai besimokantys ir aktyviai dalyvaujantys popamokiniuose renginiuose, kartu su mokytoja R. Ramaškiene ir socialine pedagoge Jolita Jurgelevičiene buvo išvykę į pramoginę – pažintinę ekskursiją į Vilnių.

Ekskursijos metu moksleiviai aplankė Kryžių kalną, Katedros aikštę, Lietuvos nacionalinį muziejų, kuriame mokiniai grožėjosi tarptautine popieriaus karpinių paroda „ Karpinių Kalėdos“, susipažino su tradicinių karpinių formomis, ornamentika, įvairiomis popieriaus karpinių technikomis.

Katedros aikštėje mokiniai smagiai praleido laiką prie centrinės Vilniaus eglutės, lankėsi Katedroje, pasivaikščiojo po Kalėdinį miestelį. Taip pat visus mokinius sužavėjo šventiškai pasipuošęs Bernardinų sodas.

Aplankę Kryžiaus kalną, Katedros aikštę bei Lietuvos nacionalinį muziejų mokiniai linksmai praleido laiką Ozo pramogų ir prekybos centre.